Dom učenika srednjih škola "Angelina Kojić - Gina", Zrenjanin

 

01.08.2014. Upis - Konačna rang lista
1
ZEC VELJKO
46.31
III
VETERINARSKI TEHNIČAR
2
KEREPEŠ ORŠOLJA
46
IV
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
3
SABO MELANIJA
46
III
HEMIJSKI LABORANT
4
ĆUK JELENA
46
III
PRIRODNO MATEMATIČKI SMER
5
LAZIĆ DANIJELA
46
IV
MEDICINSKA SESTRA VASPITAČ
6
ĐORĐEVIĆ KRISTINA
46
Iv
OPŠTI
7
RADIVOJ BRANISLAVA
46
IV
PRIRODNO MATEMATIČKI SMER
8
USKOVIĆ ZORICA
46
III
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
9
PANTIĆ BORISLAVKA
46
II
TEHNIČAR ZA IND. FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU
10
KOVAČEVIĆ MILICA
46
II
DRUŠTVENO JEZIČKI SMER
11
ŠAMU ANIKO
46
IV
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
12
STOJAKOVIĆ BLAŽENKA
46
II
FINANSIJSKI ADMINISTRATOR
13
BOBERIĆ FILIP
46
IV
PRAVNI TEHNIČAR
14
JANDRIĆ NIKOLA
46
IV
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
15
SABO DAVID
46
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
16
LACKO DAJANA
45.58
III
MUZIČKI IZVOĐAČ
17
PAPIĆ KRISTINA
45
II
PRIRODNO MATEMATIČKI
18
BREZIČANIN KATARINA
45
IV
MEDICINSKA SESTRA VASPITAČ
19
TANKOSIĆ BOJANA
45
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
20
MARKOVIĆ MIRJANA
45
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
21
ČIZMAŠ ĐINA
45
II
PRIRODNO MATEMATIČKI
22
POPOV ANASTASIA
45
I
MEDICINSKI TEHNIČAR
23
PUJA KRISTIAN
45
II
ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE
24
ĐURIŠ MARTA
45
IV
HEMIJSKI LABORANT
25
DETKI VLADA
45
IV
MANIPULANT U OBRADI METALA
26
BOGDANOV JELENA
45
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
27
KARANOVIĆ JELENA
45
III
PRAVNI TEHNIČAR
28
TODOROV VIKTORIJA
45
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
29
ĐUROVIĆ VLADIMIR
45
IV
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
30
POPOVIĆ JOVANA
44.88
IV
MUZIČKI SARADNIK, SOLO PEVANJE
31
BARABAŠ ŽOLT
44.67
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
32
MARIĆ GAVRO
44.44
IV
MEDICINSKI TEHNIČAR
33
NASEV MAJA
44.3
IV
HEMIJSKI LABORANT
34
KAJTES ZORANA
44.25
IV
FARMACEUTSKI TEHNI8ČAR OGLED
35
OBRKNEŽEV JOVAN
44.23
III
MEHANIČAR POLJOPRIVREDNE TEHNIKE
36
BOŠKIĆ DRAGANA
44.16
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
37
MARJANOVIĆ MARINA
44.16
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
38
VIŠEKRUNA JELENA
44.11
III
medicinska sestra
39
BARIĆ ANGELA
44.09
III
TURISTIČKI TEHNIČAR
40
OALĐE ALEN
44
I
ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE
41
HORNJAK LIDIJA
44
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
42
MIJIN BOJANA
44
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
43
BUNIĆ TAMARA
44
IV
EKONOMSKI TEHNIČAR
44
STOJADINOV LENA
44
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
45
ĐURIŠIĆ DRAGANA
44
III
POSLOVNI ADMINISTRATOR
46
KOTOGAN DUNJA
44
III
poljoprivredni tehničar
47
MOMIROV MIRJANA
43.81
IV
TEHNIČAR ZA ZAŠTITU ŽIVOTNE  SREDINE
48
ZUBAC JELENA
43.81
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
49
PAPIĆ JELENA
43.6
IV
TURISTIČKI TEHNIČAR
50
NIJEMČEVIĆ JELENA
43.53
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
51
ZRINJI DRAGANA
43.51
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
52
MOLDOVAN DANIJELA
43.39
IV
EKONOMSKI TEHNIČAR
53
ŠUBONJ ALEKSA TEODOR
43.16
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
54
NIĆIN KRISTINA
43.11
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
55
ŠAJATOVIĆ SLAĐANA
43
II
TEHNIČAR ZA INDUSTRIJSKU FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU
56
NEHEZ NORBERT
43
II
DIZAJNER ZVUKA
57
HORNJAK KRISTINA
43
I
MEDICINSKA SESTRA - VASPITAČ
58
BOŠNJAK KRISTINA
43
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
59
ROGOVIĆ SANDRA
43
III
60
KOLARIK MARINA
43
III
MUZIČKI IZVOĐAČ
61
IVANČEV DRAGANA
43
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
62
BOAROV BOJANA
42.99
III
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
63
ŽIVANOV IVONA
42.97
IV
DRUŠTVENO JEZIČKI
64
BUBNJEVIĆ DRAGANA
42.97
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
65
KEREPEŠ IZABELA
42.92
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
66
MEDIĆ ANJA
42.9
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
67
DEJANOVIĆ MIODRAG
42.81
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
68
PAVLOV TEODORA
42.71
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
69
RIĐIČKI MILICA
42.69
IV
MEDICINSKA SESTRA VASPITAČ
70
HRĆAN SAŠKA
42.69
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
71
GALAS MAGDALENA
42.69
IV
TURISTIČKI TEHNIČAR
72
BAH NIKOLETA
42.69
II
VETERINARSKI TEHNIČAR
73
KRSTIN MARINA
42.62
IV
TEHNIČAR ZA INDUSTRIJSKU FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU
74
OTIĆ MILANA
42.5
IV
OPŠTI
75
DAPČEVIĆ ŽELJANA
42.5
III
DRUŠTVENO JEZIČKI SMER
76
LAZIĆ ĐURĐICA
42.48
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
77
RAŠETA SARA
42.48
II
OPŠTI SMER
78
ANĐELKOVIĆ SOFIJA
42.34
II
EKONOMSKI TEHNIČAR
79
MATAS ŽELJKA
42.29
II
GINEKOLOŠKO AKUŠERSKA SESTRA
80
RADIN MIROSLAV
42.25
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
81
BASTAJIĆ SNEŽANA
42.25
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
82
RUDEŽ IVANA
42.06
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
83
TOMAŠIK MARTINA
42.06
III
EKONOMSKI TEHNIČAR
84
RAJKOV LJILJANA
42.06
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
85
ZARIĆ TINA
42.06
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
86
KISIĆ ZORANA
42.06
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
87
DOBAI ANIKO
42
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
88
STRAŽMEŠTEROV OLIVERA
42
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
89
PETKOV ANASTAZIJA
42
III
MUZIČKI SARADNIK
90
UZON TEODOR
42
III
VETERINARSKI TEHNIČAR
91
POPADIĆ ANJA
42
II
SOLO PEVANJE
92
SUVAJDŽIĆ NIKOLINA
42
IV
MUZIČKI SARADNIK
93
PEKA DANIEL
42
II
TEHNIČAR ZAKOMPJUTERSKO KONSTRUISANJE
94
LATKOVIĆ ANĐELA
41.99
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
95
MIHALJFI DAVID
41.83
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
96
ŠIMAK SANJA
41.78
III
HEMIJSKI LABORANT
97
TIŠMA MILICA
41.71
II
GINEKOLOŠKO AKUŠERSKA SESTRA
98
DEH ALEKSANDAR
41.69
III
TEHN. ZA IND. I FARM. TEHNOLOGIJU
99
VAJAGIĆ TAMARA
41.6
III
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
100
SEMIZ MILANA
41.5
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
101
POMARIŠAC NIKOLINA
41.5
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
102
AGBABA DRAGANA
41.5
II
VETERINARSKI TEHNIČAR
103
SABO VIOLETA
41.5
IV
TEHNIČAR ZA BIOTEHNOLOGIJU
104
STANKOVIĆ STANISLAVA
41.5
IV
MEDICINSKA SESTRA VASPITAČ
105
MANGA ANIKO
41.5
III
MEDICINSKI TEHNIČAR
106
GVERIĆ RADE
41.39
III
teh. za zaštitu životne sredine
107
NEBRIGIĆ NENAD
41.32
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
108
MILOŠEV MILICA
41.25
III
VETERINARSKI TEHNIČAR
109
SUBIĆ BOŽANA
41.2
II
VETERINARSKI TEHNIČAR
110
MEDIĆ MILOŠ
41.17
III
OPŠTI
111
ALEKSIĆ TEODORA
40.9
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
112
VUKOV VIŠNJA
40.83
III
TEORIJA MUZIKE
113
JOSIPOVIĆ KRISTINA
40.81
IV
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
114
BOGDANIĆ ALEKSANDRA
40.71
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
115
DUDIĆ JASMINA
40.69
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
116
PETROV IVANA
40.52
III
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
117
MARKO MIHAELA
40.5
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
118
ZUKIĆ ALEKSANDRA
40.45
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
119
PROTIĆ JOVANA
40.32
III
DIZAJNER ZVUKA
120
BOŽIĆ BOŽANA
40.31
II
TURISTIČKI TEHNIČAR
121
BOJER EDUARDO EUGEN
40.31
II
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
122
KLAĆ IVAN
40.31
II
OPŠTI
123
NECKOV ĐURĐINA
40.17
IV
PRAVNI TEHNIČAR
124
SAVIN IVANA
40.03
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
125
BOŽIĆ TATJANA
40.03
II
GINEKOLOŠKO AKUŠERSKA SESTRA
126
ŠIRKA ADRIAN
40
I
MEDICINSKA SESTRA-TEHNIČAR
127
PAPAK BOJANA
40
I
OPŠTI
128
SABO LASLO
40
I
ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE
129
LATINJAK FILIP
40
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
130
MARKOVIĆ JELENA
40
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
131
STANKOV NIKOLA
40
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
132
VOJINOVIĆ ILIJA
40
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
133
TEČI EMA
40
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
134
SEGI ALEKSANDRA
40
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
135
STANOJEV DARA
40
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
136
SAVIĆ NEMANJA
40
I
EKONOMSKI TEHNIČAR
137
CIMEŠA ŽELJKA
40
I
MEDICINSKA SESTRA - TENIČAR
138
ŠUŠNJAR JOVAN
40
I
MEDICINSKA SETRA - TEHNIČAR
139
UGRINOV STEFAN
40
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
140
LUPULOV BOJAN
40
I
PRIRODNO- MATEMATIČKI
141
BRKIĆ NIKOLA
40
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
142
ĐELKAPIĆ KATARINA
40
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
143
NAĐ NORBERT
40
I
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
144
ĆULUM DRAGAN
40
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
145
ŠKRBIĆ MARIJA
40
I
OPŠTI
146
ZARIĆ ANDREA
40
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
147
OSTOJIN RUŽICA
40
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
148
KURDULIJA JELENA
40
I
OPŠTI
149
STOJILJKVIĆ ALEKSANDAR
40
I
OPŠTI
150
PAVLOV MILICA
40
I
OPŠTI
151
JOVANOVIĆ NATAŠA
39.99
II
TEHNIČAR, MODELAR ODEĆE
152
LUDOŠKI JELENA
39.96
III
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
153
JOVANOVIĆ ANĐELA
39.86
I
DRUŠTVENO - JEZIČKI
154
ŠMIT JELENA
39.78
III
hemijski laborant
155
GORANOVIĆ MILICA
39.75
IV
TEHNIČAR ZA INDUSTRIJSKU FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU
156
PETROVIČ VLADIMIR
39.71
III
ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE
157
SLIVKA ZLATKO
39.71
II
ARHITEKTONSKI TEHNIČAR
158
BOŠNJAK MARKO
39.69
II
DRUŠTVENO - JEZIČKI
159
SEMIZ MILICA
39.65
I
KOZMETIČKI TEHNIČAR
160
MOMIROV SLAĐANA
39.65
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
161
JELOVAC STEFAN
39.54
IV
veterinarski tehničar
162
FERENCI ERVIN
39.52
II
VETERINARSKI TEHNIČAR
163
HEBEK HELENA
39.45
II
MEDICINSKI TEHNICAR
164
ĐURIŠ VANESA
39.44
I
FINANSIJSKI ADMINISTRATOR
165
TOTAN VIRĐINIJA
39.41
III
KULTURA, UMETNOST I JAVNO INFORMISANJE
166
GAVRIĆ VUKAŠIN
39.33
III
OPŠTI TIP
167
POKORACKI IGOR
39.3
I
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
168
KOVANOV JELENA
39.3
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
169
IVOŠEVIĆ DRAGANA
39.3
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
170
LUJANOV JOVANA
39.23
I
TEHNIČAR ZA INDUSTRIJSKU FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU
171
RANKOV ZORICA
39.19
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
172
ČOBRDA SIMONA
39.19
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
173
IVOŠEVIĆ IVAN
39.16
I
OPŠTI TIP
174
TRKULJA SNEŽANA
39.03
II
GINEKOLOŠKO AKUŠERSKA SESTRA
175
ARAĐAN OLIVERA
39.02
I
TURISTIČKI TEHNIČAR
176
DAVIDOVAC MIRELA
39
I
PRAVNI TEHNIČAR
177
KRESIĆ TATJANA
39
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
178
SRDIĆ OGNJEN
39
I
PRIRODNO MATEMAČKI
179
POPADIĆ UNA
39
I
MEDICINSKA SESTRA-TEHNIČAR
180
OSTOIN ĐORĐE
39
I
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
181
OPAČIĆ DUŠAN
39
I
FARMACEUTSKI TEHIČAR
182
MARKOVIĆ MARINA
39
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
183
RAJKOV SNEŽANA
39
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
184
BEODRANSKI SMILJANA
39
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
185
LALIĆ DEJANA
39
I
OPŠTI
186
VELISAVLJEV PETAR
39
I
EKONOMSKI TEHNIČAR
187
KRSMANOVIĆ SARA
39
I
MEDICINSKA SESTRA - TENIČAR
188
JEVROSIMOV BLAGOJE
38.95
I
OPŠTI
189
MATULJA MAJA
38.88
I
POSLOVNI ADMINISTRATOR
190
ŠOŠDEAN ANDREA IOANA
38.81
I
TEORETSKI
191
POZNANOVIĆ LUKA
38.79
I
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
192
GLOMAZIĆ LUKA
38.79
I
EKONOMSKI TENIČAR
193
SILAĐI BRIGITA
38.67
I
MEDICINSKA SESTRA - TENIČAR
194
KOVAČEVIĆ SAŠKA
38.6
I
POSLOVNI ADMINISTRATOR
195
LATKOVIĆ LJILJANA
38.56
IV
MEDICINSKA SESTRA VASPITAČ
196
ČANAK NIKOLINA
38.56
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
197
GAVRANOV JELENA
38.56
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
198
ZUBIĆ DUNJA
38.52
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
199
UGRI RAMONA
38.5
II
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
200
DAVIDOVAC SVETOZAR
38.49
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
201
RAKIĆ ZLATIJA
38.44
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
202
ĆURČIĆ MILANA
38.44
I
OPŠTI
203
TONTIĆ JOVANA
38.4
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
204
KOMAROV KATARINA
38.39
I
KOZMETIČKI TEHNIČAR
205
BABIĆ BOJAN
38.26
III
Dizajner zvuka
206
LATKOVIĆ LUKA
38.17
II
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
207
NEŠIĆ VERICA
38.16
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
208
FARAGO SILVIJA
38.16
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
209
CVIJANOVIĆ NELA
38.03
II
210
SABO LORA
38
I
MEDICINSKI TEHNIČAR
211
CICKA MARINA
38
III
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
212
LONČINA ANĐELA
38
I
MEICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
213
GAKOVIĆ RATKO
38
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
214
DINČIK DANIJELA
38
II
FINANSIJSKI ADMINISTRATOR
215
STANČIĆ TATJANA
38
III
HEMIJSKI LABORANT
216
VITEZ DEJANA
37.97
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
217
MILOŠEVIĆ DIMITRIJE
37.83
I
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
218
STANIMIROV TEODORA
37.74
II
GINEKOLOŠKO AKUŠERSKA SESTRA
219
BARIĆ MARKO
37.69
I
TURISTIČKI TEHNIČAR
220
AĆIMOVIĆ MILOŠ
37.65
I
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
221
GAĐAN ALEKSANDAR
37.62
I
PRAVNO - TEHNIČKI
222
DEJANOVIĆ KONSTANTIN
37.61
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
223
MILOŠEVIĆ ALEKSA
37.55
I
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
224
KOVAČ ARON
37.54
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
225
RANČIĆ ANJA
37.54
IV
INSTRUMENTALNI
226
ŠIMRAK ŽIVAN
37.53
I
FINANSIJSKI ADMINISTRATOR
227
MARKOV ALEKSANDAR
37.51
III
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
228
ADAMOVIĆ BOŠKO
37.51
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
229
TODOROV VIOLETA
37.51
II
PRAVNI TEHNIČAR
230
KOVAČEVIĆ ŽELJANA
37.46
III
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
231
KOŠUT DUŠAN
37.44
III
VETERINARSKI TEHNIČAR
232
BOŠNJAK STEFAN
37.44
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
233
KLJAJIĆ NIKOLA
37.34
I
ARHITEKTONSKI TEHNIČAR
234
LASZLO PAKAI TAMAŠ
37.16
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
235
MAGDA DALIBOR
37.16
II
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
236
KOVAČIĆ OLGICA
37.16
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR OGLED
237
SABO IVAN
37.13
I
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
238
ŽDRNJA MARIJA
37.09
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
239
BAČVANSKI MILAN
37.06
I
DRUŠTVENO-JEZIČKI
240
ČORDAŠ KONSTANTIN
37.03
II
TEORETIČAR
241
ĐOKIĆ TAMARA
37
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
242
SIMIN LIDIJA
37
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
243
POPOV DUŠAN
36.99
I
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
244
ĐURIŠIĆ DUNJA
36.97
I
FINANSIJSKI ADMINISTRATOR
245
BREZIČANIN SLOBODAN
36.92
I
246
VEREŠ ČILA
36.91
III
SESTRA - TEHNIČAR
247
MAJSKI DRAGANA
36.9
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
248
ŠUBONJ KRISTIAN
36.89
IV
ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE
249
KOVAČEVIĆ KATARINA
36.85
I
PRAVNI TEHNIČAR
250
GRBIĆ NEMANJA
36.81
III
veterinarski tehničar
251
RADONIĆ MARIJA
36.75
IV
OPŠTI
252
ČONKIĆ BOJANA
36.74
II
GINEKOLOŠKO AKUŠERSKA SESTRA
253
MILIĆ DUŠAN
36.74
I
OPŠTI TIP
254
KLJAJIĆ MARKO
36.6
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
255
OBRADOVIĆ DOMINIKA
36.6
II
TURISTIČKI TEHNIČAR
256
PAVLOVIĆ SONJA
36.6
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
257
LENHART ANNA
36.57
I
TEHNIČAR ZA PEJZAŽNU ARHITEKTURU
258
VELEMIROV DEJANA
36.53
I
KOZMETIČKI TEHNIČAR
259
KRUNIĆ JELENA
36.5
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHIČAR
260
MALETIĆ KATARINA
36.49
III
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
261
DUBOVSKI PAVEL
36.42
II
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
262
ERCEGOVAC MILORAD
36.41
II
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
263
MALIČEVIĆ ALEKSANDRA
36.41
I
PRAVNI TEHNIČAR
264
BUDISAVLJEVIĆ GORAN
36.27
I
DRUŠTVENI
265
ZEC ALEKSANDRA
36.22
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
266
ZELENKOVIĆ STANKO
36.2
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
267
PEŠKANOV STEFAN
36.2
I
ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE
268
VASIĆ MIODRAG
36.15
I
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
269
KISELIČKI MARIJA
36.13
I
KOZMETIČKI TEHNIČAR
270
MILIĆEV STEVA
36.13
III
VIOLINA INSTRUMENTALNI
271
GATARIĆ JOVAN
36.11
I
OPŠTI
272
BOBOR KRISTINA
36.11
II
POSLOVNI ADMINISTRATOR
273
SPAJIĆ JELENA
36.11
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
274
BOBOR PAUL
35.97
III
MAŠINSKI TEHNIČAR MOTORNIH VOZILA
275
PALINKAŠ EDINA
35.95
IV
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
276
SRDIĆ STEVAN
35.92
II
DIZAJNER ZVUKA
277
BALAN ALESIA-ADELA
35.78
II
PREHRAMBENI TEHNIČAR
278
DIKLIĆ KSENIJA
35.71
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
279
STOJŠIN DEJANA
35.71
III
MEDICINSKI TEHNIČAR
280
BECIN MILORAD
35.71
III
TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO UPRAVLJANJE
281
ZDRAVKOVIĆ KATARINA
35.69
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
282
ROŽI ZITA
35.67
II
OPŠTI
283
KARLEČIK MICHAEL
35.66
I
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
284
LENHART MARKO-MARONI
35.64
I
MEDICINSKA SESTRA -TEHNIČAR
285
JERKOVIĆ JELENA
35.57
I
INSTRUMENTALNI
286
GRUBOR BOŠKO
35.51
III
TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO UPRAVLJANJE
287
ZUBAC LJUBIŠA
35.5
II
VETERINARSKI TEHNIČAR
288
DRAGAN KOSTA
35.5
II
VETERINARSKI TEHNIČAR
289
ROMAKOV IVANA
35.49
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
290
SUBOTIN STANKO
35.45
I
ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE
291
DOŠENOVIĆ NIKOLA
35.42
III
POSLOVNI ADMINISTRATOR
292
BREZIČANIN DIJANA
35.39
IV
EKONOMSKI TEHNIČAR
293
STANKOVIĆ ALEKSANDRA
35.38
I
KOZMETIČAR
294
MILOŠEV ALEKSA
35.36
I
VETERINARSKI TEHNIČAR
295
IVAN MARIJANA
35.2
III
medicinska sestra
296
KRULJ ALEKSANDAR
35.2
I
PRIRODNO MATEMATIČKI
297
FILIPOVIĆ MILICA
35.2
II
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
298
PETRAŠ ALEKSANDER
35.15
I
ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE
299
ĆULUM TAMARA
35.06
I
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
300
HLAVČA JANKO
35.03
I
VETERINARSKI TEHNIČAR
301
PETKOV STEVICA
34.96
I
VETERINARSKI TEHNIČAR
302
POPOVIĆ LAZAR
34.8
I
MAŠINSKI TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO KONSTRUISANJE
303
KRALJOVSKI IVANA
34.74
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
304
BRAUN ALEKSANDRA
34.71
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
305
TEPIĆ VELIMIR
34.71
IV
TURISTIČKI TEHNIČAR
306
TABAČKI MILANA
34.6
III
RAČUNARI
 
 
307
ŠOŠKIĆ ANDREA
34.5
IV
MEDICINSKA SESTRA VASPITAČ
308
SINĐELIĆ DUŠAN
34.5
III
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
309
KOVAČEVIĆ IVANA
34.47
I
MUZIČKI SARADNIK
310
KRIŽAN ALEKSA
34.41
III
PRAVNI TEHNIČAR
311
ISAKOV MARKO
34.34
III
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
312
ŠAJN VALENTINA
34.32
II
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
313
FRANK INES
34.29
I
KOZMETIČKI TEHNIČAR
314
FEKETE KRISTIAN
34.05
I
VOZAČ MOTORNIH VOZILA
315
TIFENBAH IGOR
33.96
I
ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE
316
KOLARIK ŽELISLAV
33.96
I
KUVAR
317
SREMAC GORAN
33.92
III
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
318
DRAKSLER ŠARIKA
33.91
III
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
319
HRĆAN DANIJEL
33.77
I
ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE
320
NIKOLIĆ STEFAN
33.74
III
KUVAR
321
BEŠLIN MILICA
33.69
III
TEHNIČAR PEJZAŽNE ARHITEKTURE
322
NIKOLIĆ KATARINA -   UZDIN
33.66
II
KUVAR
323
VUJOVIĆ LUKA
33.65
IV
muzički izvođač/Opšt.Kikinda
324
ĆURČIN SAVA
33.56
I
VETERINARSKI  TEHNIČAR
325
CRNI ĐORĐE
33.29
II
MEDICINSKI TEHNIČAR
326
PENJOF MARIJA
33.28
I
KONOBAR
327
STOJŠIN MILANA
33.28
I
KUVAR
328
KOPAS SRĐAN
33.28
I
KUVAR
329
JAGODIĆ GORDANA
33.13
I
ARHITEKTONSKI TEHNIČAR
330
RADONIĆ RADISLAV
32.97
III
ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE
331
STANOJEVIĆ DARKO
32.93
I
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
332
RAŠKOV ALEKSANDRA
32.77
I
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
333
ALEKSIĆ OLIVERA
32.71
III
MEDICINSKI TEHNIČAR
334
VIŠEKRUNA MARIJA
32.65
I
TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO UPRAVLJANJE
335
POŠTIĆ UROŠ
32.5
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
336
KOMARČEVIĆ VANJA
32.5
II
TEHNIČAR ZA BIOTEHNOLOGIJU
337
ČIPAK MARINA
32.5
III
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
338
UZELAC VUKAŠIN
32.44
I
KUVAR
339
POPOV MINJA
32.28
I
VETERINARSKI TEHNIČAR
340
ZAGORČIĆ NATAŠA
32.25
II
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
341
UNČANIN SARA
32.03
III
KOZMETIČKI TEHNIČAR
342
PETRAŠ MAREK
31.88
I
MAŠINSKI TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO KONSTRUISANJE
343
TRIFUNOVIĆ TAMARA
31.71
III
PRIRODNO MATEMATIČKI SMER
344
PEKA ANITA
31.71
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
345
BEM ANDREA
31.71
III
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR
346
TANACKOV STRAHINJA
31.7
I
347
SILI EDVARD
31.67
   
I
ELEKTROTENIČAR ZA TERMIČKE I RASHLADNE UREĐAJE
348
KUKUČKA JAN
31.6
I
ELEKTROTEHNIČAR AUTOMATIKE
349
KOMAZEC ŽELJANA
31.49
II
PRIRODNO MATEMATIČKI
350
JOVANOVIĆ NIKOLA
31.44
II
KUVAR
351
ERAKOVIĆ JELENA
31.4
III
MEDICINSKA SESTRA TEHNIČAR
352
PERIŠIĆ ZORANA
31.39
I
TEHNIČAR ZA INDUSTRIJSKU FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU
353
JUHAS ANDRAŠ
31.34
IV
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
354
VALENTA ŽELJKA
31.31
III
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
355
RADIVOJ NIKOLA
30.75
IV
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA
356
NOVAKOV ALEKSANDRA
30.71
III
opšti
357
DUKATAROV NINA
30.46
I
KOZMETIČKI TEHNIČAR
358
KORAĆ ĐORĐE
30.42
II
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
359
GRUBOR BOJAN
30.26
III
ELEKTROMEHANIČAR ZA TERMIČKE I RASHLADNE UREĐAJE
360
KOVAČEVIĆ MARKO
30.11
I
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
361
BARNA BORIS
29.85
I
MUZIČKI IZVOĐAČ
362
AKSENTIJEVIĆ RENATA
29.83
I
TEHNIČAR ZA INDUSTRIJSKO FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU
363
STOJIČIĆ DAVID
29.76
I
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
364
VRANJEŠ ALEKSA
29.57
I
VETERINARSKI TEHNIČAR
365
GLUVAKOV DANIELA
28.94
I
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
366
MITROVIĆ SRĐAN
28.71
II
PRAVNI TEHNIČAR
367
ĐORĐEV JOVICA
28.69
III
TEHNIČAR FARMACEUTSKE INDUSTRIJE
368
JEFTIĆ VLADIMIR
28.5
III
MAŠ. TEHN. ZA KOMPJUTERSKO KONSTRUISANJE
369
VARIĆAK OGNJEN
28.47
IV
DRUŠTVENO JEZIČKI
370
MIHAJLOVIĆ DRAGANA
28.29
I
PEKARSKI
371
HEĐI SAŠA
28.24
I
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
372
MARIĆ ALEKSANDAR
27.09
III
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
373
FRENC JONEL
27.05
I
VOZAČ MOTORNIH VOZILA
374
AKSENTIJEVIĆ RADIVOJE
26.89
I
MAŠINSKI TEHNIČAR MOTORNIH VOZILA
375
ŽIVKOV DRAGAN
26.47
I
ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE
376
MARKOVIĆ IVANA
26.44
III
MAŠ. TEHN. ZA KOMPJUTERSKO KONSTRUISANJE
377
STEVANOVIĆ DARKO
26.11
III
VOZAČ MOTORNIH VOZILA
378
MIŠKOV ŽELJKO
25.86
I
TEORETSKI
379
ĆERIMOVIĆ MILENA
25.02
I
TRGOVAC
380
OBERKNEŽEV MILOŠ
25
I
RUKOVALAC-MEHANIČAR POLJOPRIVREDNE TEHNIKE
381
ČOLAK ZLATKO
22.99
I
PEKAR

 

Sklapanje ugovora sa primeljenim učenicima je po sledećem rasporedu:

redni broj
datum
vreme
1 - 76
25.08.2014.
8:00 - 14:00
77 - 152
26.08.2014.
8:00 - 14:00
153 - 228
27.08.2014.
8:00 - 14:00
229 - 306
28.08.2014.
8:00 - 14:00

 

Svi koji su sprečeni da sklope ugovor u predviđenom roku, mogu isti sklopiti 31.08.2014. od 14 časova.

Useljenje primljenih učenika je 31.08.2014. od 14:00 časova. Prilikom sklapanja ugovora obavezno je prisustvo jednog od roditelja sa ličnom kartom i deteta.

Prilikom sklapanja ugovora plaća se:

5.358,00 dinara za septembar mesec 2014. godine.

1.786,00 dinara, 1/3 akontacije za sledeći mesec.

700,00 dinara troškova sklapanja ugovora.

815,00 dinara troškova izrade elektronske karte.

troškovi obezbeđenja - cena će znati po završetku javne nabavke.

 

Svi učenici koji nisu primljeni, a ispunjavaju jedan od uslova iz konkursa "kandidati iz osetljivih društvenih grupa", podnose zahtev i dokument kojim dokazuju pripadnost osetljivoj društvenoj grupi. Zahtev podnose u roku od 25.08.2014. do 28.08.2014. godine u vremenu od 8:00 do 14:00 časova, konkursnoj komisiji Doma.

 

23.06.2014. Upis - Korak po korak

Upis Korak po korak u Dom učenika za 2014/15. godinu.

 

  • Svi učenici koji konkurišu za mesto u Domu, treba da popune i predaju prijavu za konkurs koju mogu dobiti u blagajni Doma ili skinuti sa adrese: prijava. Troškovi prijave i konkurisanja za mesto u Domu iznose: 1.600,00 dinara i uplaćuju se na žiro račun: 840-10667-40 ili na licu mesta u blagajni Doma.
    • Primer uplatnice se može videti na linku: uplatnica.
  • Učenici koji upisuju prvi razred srednje škole treba da obezbede:
    • Svedočanstva od 5. do 8. razreda i svaki original da kopiraju i overe fotokopije pomenutih svedočanstava.
    • Uverenje o obavljenom završnom ispitu – overena fotokopija.
    • Potvrda o upisu u prvi razred srednje škole – ne treba overena kopija.
    • Overa fotokopiranih dokumenata se može izvršiti u mesnoj kancelariji mesta boravka ili u opštini u Zrenjaninu (pisarnica).
    • Preporuka: Ovaj korak uradite PRE konkurisanja u školu, kako bi ste izbegli podizanje dokumenata na revers iz škole zbog fotokopiranja i overe.
  • Učenici koji upisuju drugi, treći ili četvrti razred srednje škole treba da obezbede svedočanstvo iz prethodnog razreda. To svedočanstvo mora biti overena kopija.
  • Potrebno je obezbediti „Kućni list“. To podrazumeva izjavu sa dva svedoka u mesnoj kancelariji koji će svojim potpisom potvrditi ko čini domaćinstvo iz koga dolazi učenik koji konkuriše za mesto u internatu.
    • Primer kućnog lista, odnosno izjave koju je potrebno potvrditi sa dva svedoka: Učenik Petar Petrović živi u zajedničkom domaćinstvu sa ocem Markom Petrovićem radnikom, penzionerom, nezaposlenim, sa majkom Marijom Petrović, radnicom, penzionerkom, nezaposlenom, domaćicom i sl. bratom ili sestrom N. Petrovićem, učenikom, detetom, studentom, zaposlenim i sl. sa babom i dedom S. Petrović, penzionerom, zaposlenim i sl.
    • Zaposleni članovi domaćinstva donose uverenje iz firme u kojoj rade o proseku primanja za period od 01.01.2014. do 31.03.2014. godine.
    • Penzionisani članovi domaćinstva donose čekove od penzija za period od 01.01.2014. do 31.03.2014. godine.
    • Nezaposleni članovi domaćinstva sa biroa za zapošljavanje donose potvrdu da su u periodu od 01.01.2014. do 31.03.2014. godine bili nezaposleni.
    • Studenti iz domaćinstva podnose potvrdu sa fakulteta o svom studentskom statusu.
  • Obezbediti uverenje iz katastra za sve članove domaćinstva.
  • Doneti i jednu fotografiju (dimenzije fotografije za ličnu kartu).
  • Učenik koji se upisuje u Dom, a nosilac je diplome ili nagrade sa Republičkog i Međunarodnog nivoa u organizaciji Ministarstva prosvete iste te diplome i nagrade treba da dostavi konkursnoj komisiji kao overene fotkopije.
  • Konkurs je otvoren od 07. do 15. jula 2014. godine, svakog radnog dana, i subota, od 07:00 do 14:00 u prostorijama Doma učenika.
  • Prvi preliminarni rezultati će biti objavljeni 23.07.2014. godine
23.06.2014. Konkurs za upis

ДОМ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА
„АНГЕЛИНА КОЈИЋ – ГИНА“
Ул. Цара Душана 4, Зрењанин,Тел: 023/561-467,Факс: 023/534-840,
Veb: www.zrint.edu.rs
На основу Решења број 611-00-459/2014-05 од 05.маја 2014. године
Министарство просвете расписује


К О Н К У Р С


за пријем ученика у установе за смештај и исхрану ученика за
школску 2014/2015 годину

  • Право на смештај и исхрану у установи за смештај и исхрану ученика у Републици Србији (у даљем тексту: установа)имају ученици средњих школа чији је оснивач   Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе, који су први пут уписани у одређени разред у текућој школској години,  чије се школовање финансира из буџета Републике Србије, који имају држављанство Републике Србије и чије  пребивалиште није у седишту школе коју похађају.
  • Право на смештај и исхрану у установу могу да остваре и ученици који имају држављанство државе у региону,под условима из става 1. ове тачке, осим услова који се односи на држављанство Републике Србије.
  • Дом ученика „Ангелина Којић – Гина“, Цара Душана 4, Зрењанин, примиће на смештај и исхрану у школској 2014/2015 години 340 ученика
  • Ученици из осетљивих друштвених група остварују право на смештај и исхрану под условима из става 1.ове тачке и применом блажих критеријума.
  • Испуњавање услова за пријем у установу кандидати доказују одговарајућом оригиналном документацијом, односно овереним фотокопијама.    

Ученик – кандидат за пријем у установу подноси пријаву са потребном конкурсном документацијом надлежном органу установе у периоду од 7. јула до 15. јула 2014. године, у времену од 7 – 14 часова.
Сви кандидати су дужни да поднесу следећа документа:

  • Пријаву на конкурс,
  • Уверење о приходима по члану домаћинства, (за период јануар, фебруар, март 2014. године), које се прибавља од надлежног органа општине према пребивалишту родитеља – старатеља),
  • Јавне исправе о завршеној основној школи (сведочанства о завршеним разредима, од V до VIII разреда основне школе)
  • Уверење о обављеном завршном испиту (за ученике који су уписани у I разред средње школе)
  • Потврда о упису у средњу школу (за ученике који су уписани у I разред средње школе)
  • Сведочанство о завршеном претходном разреду средње школе за ученике који су уписани у други, трећи или четврти разред средње школе (оверена фотокопија),
  • Диплому и остале добијене награде са учешћа на такмичењима ученика ,која се налазе у календару такмичења ученика (у организацији Министарства просвете и науке) у претходно завршеном разреду
  • награде и похвале са учешћа у активностима у установи- дому ученика (за ученике II,III или IV године средње школе)

Након истека рока за пријаву на конкурс на основу критеријума из Правилника о смештају и исхрани ученика и студената, („Службени гласник РС“, број 36/10)
- Прелиминарна ранг листа биће истакнута 18.07. 2014.
- рок за приговор траје 8 дана и то од 18.07.2014. до 26.07.2014.
- коначна ранг листа биће објављена 28.07.2014. године
- расподела смештајних капацитета до 10% за осетљиве друштвене групе који нису добили смештај у првој расподели, врши се од 25. до 28.08.2014. године 

Кандидати из осетљивих друштвених група

Кандидати из осетљивих друштвених група, који нису према редоследу на коначној ранг-листи добили смештај у првој расподели, имају право да у року из тачке 3. овог конкурса (од 25. до 28. августа 2014. године), поднесу захтев установи да се посебно рангирају у оквиру наменски опредељених капацитета установе.

Уз захтев кандидат подносе документацију којом доказује припадност осетљивој друштвеној групи, и то:

  • из материјално угрожене породице - решење Центра за социјални рад да су примаоци сталне социјалне помоћи (оверена фотокопија),
  • ученици без родитељског старања - потврда да су на евиденцији Центра за социјални рад или умрлице преминулих родитеља,
  • из једнородитељских породица - извод из матичне књиге умрлих за преминулог родитеља или извод из матичне књиге рођених ученика,
  • из ромске националне мањине - потврда Националног савета ромске националне мањине, односно Канцеларије за инклузију Рома,
  • лица чији су родитељи нестали или су киднаповани на територији Косова и Метохије и на територији република бивше СФРЈ потврда одговарајућег удружења породица киднапованих и несталих лица,
  • избеглице и расељена лица - важећа избегличка легетимација или расељеничка легетимација,
  • повратници по споразуму о реадмисији и депортовани ученици - потврда МУП-а,
  • близанци (чији је брат/сестра близанац остварио право на смештај) - извод из матичне књиге рођених,
  • ученици који се школују за образовни профил за дефицитарно занимање - у самом захтеву стављају напомену да се школују за дефицитарно занимање.

За сваку осетљиву друштвену групу формира се посебна ранг-листа, на основу бодова из коначне редовне ранг-листе.

Кандидати из осетљивих друштвених група биће пропорционално заступљени (рангирани) у односу на број пријављених, и то до 10% наменски опредељених капацитета установе.


~ Родитељи ученика примљених у Дом имају обавезу да пре почетка школске 2014/2015. године, потпишу уговор са Домом, у супротном сматраће се да одустају од усељења у Дом.
Н а п о м е н а:

  • неблаговремене, непотпуне и од неовлашћеног лица поднете пријаве на конкурс неће се разматрати
  • ученик приликом  усељења у установу доставља лекарско уверење о општем здравственом стању с назнаком да је здравствено способан за боравак у установама колективног смештаја (не старије од 15 дана)
  • образац пријаве се купује на благајни дома или скида са сајта установе.
  • За ближа обавештења кандидати се могу обратити на телефоне број: 023/561-498, 023/561-467, или лично у Дому у Цара Душана број 4.

Д И Р Е К Т О Р
Горан Петковић

19.06.2014. Informator
19.06.2014. IN 41
19.06.2014. IN 40
28.04.2014. Rezultati sa Domijada

PLASMANI UČENIKA DOMA “ANGELINA KOJIĆ-GINA”
NA DOMIJADAMA U ŠK. 2013/14.GODINI

22. mart 2014.-održani 19. susreti domova učeika srednjih škola Vojvodine u Somboru
Učenici DUSŠ”Angelina Kojić-Gina”  nastupali u svim umetničkim kategorijama.
Ostvareni plasmani:
-prvo mesto u kategoriji etno muzike sa makedonskom narodnom pesmom “Marijo, deli, bela kumrijo” osvojili su učenici Nikolić Katarina, Popović Jovana i Janjić Aleksandar. Za domijadu su ih pripremali vaspitač Krža Radivoj, pedagog na stručnoj praksi Maja Lovre i stručni saradnik Popović Nemanja
-drugo mesto u kategoriji moderan ples sa koreografijom “Klavir” osvojile su učenice:Kerepeš Oršolja i Izabela, Šamu Aniko, Mrkšić Branka Hraško Anela i Molnar Kristina. Za takmičenje ih je pripremala vaspitačica Ćirić Olivera uz pomoć stručne saradnice Nikolete Dojkić
-treće mesto osvojile su naše novine “IN”

05. aprila održani su 19. sportski susreti domova učenika srednjih škola Vojvodine u Sremskoj Mitrovici
Učenici DUSŠ”Angelina Kojić-Gina” osvojli sledeće plasmane:
I mesto
-košarka ženska-za ekipu doma nastupale:Momirov Mirjana, Komazec Željana, Dapčević Željana, Kovačević Željana, Zrinji Dragana, Rudan Dragana, Mitrić Anđela i Bastajić Snežana. Rukovodilac sekcije vaspitačica Nada Šrajer
-stoni tenis, dečaci, ekipno-nastupali učenici: Šubonj Kristijan, Uzon Teodor i Zec Veljko. Rukovodilac sekcije vaspitač Bakoš Mikloš
II mesto
-stoni tenis pojedinačna konkurencija-učenik Uzon Teodor
III mesto
-košarka muška-ekipu činili:Malinović Miloš,Varićak Ognjen, Zelenković Stanko, Magda Dalibor, Janjić Aleksandar, Jovanović Željko, Marjanski Danijel, Božić Rajko. Rukovodilac sekcije vaspitačica Rebić Slađana
-stoni tenis-devojke ekipno-nastupale:Medić Anja, Otić Milana i Balan Alesija Adela. Rukovodilac sekcije vaspitač Bakoš Mikloš
-muški fudbal, ekipu činili:Isakov Marko, Jeftić Vladimir, Becin Milorad, Topić Vlado, Đorđev Jovica, Korać Đorđe, Kušić Milorad, Markov Aleksandar. Rukovodilac sekcije vaspitačica Ćirić Olivera
-streljaštvo za dečake, ekipno-ekipu činili:Dejanović Miodrag, Grujić Nenad i Ercegovac Milorad . Rukovodilac sekcije Prodanov Bisera

11-13. april održani su u Beogradu Republički susreti domova učenika srednjih škola
Učenici DUSŠ “AngelinaKojić-Gina” osvojili su prvo mesto u stonom tenisu-ekipno. Ekipu činili učenici Šubonj Kristijan, Uzon Teodor i Zec Veljko.Rukovodilac Sekcije stonog tenisa vaspitač Mikoš Bakoš

 

09.04.2014. Priredba u Kulturnom centru

Prvi put održana je revijalna priredba kulturno-umetničkog stvaralaštva učenika i vaspitača DUSŠ “Angelina Kojić-Gina” u Kulturnom centru Zrenjanina. Priredbi su imali mogućnost da prisustvuju roditelji učenika, profesori srednjih škola koje pohađaju naši učenici kao i njihovi drugari.
Pred punom dvoranom učenici doma pokazali su svoje umeće u dramskom, poetsko-scenskom, plesnom, folklornom i muzičkom, kao i literarnom  stvaralaštvu. Bilo je tu i najinteresantnijih tekstova koje su zabeležile naše novine. U holu kulturnog centra gosti su imali priliku da pogledaju i radove učenika, članova likovne sekcije.
Priredbu osmislile vaspitačice Tomović Ljiljana, Rebić Slađana, Ćirić Olivera i Šrajer Nada. Za likovnu postavku bila je zadužena vasptačica Romen Slavica.Goste je pozdravila Jovanka Providžalo, šef vaspitne službe.
U programu je učestvovalo pedesetak učenika doma.
Voditelji programa bili su Radić Miroslava i Kušić Milorad.
U muzičkom stvaralaštvu predstavili su se Katarina Nikolić, Janjić Aleksandar, Popović Jovana, Babić Bojan, Srdić Stevan, Lacko Dajana, Medić Miloš.
U plesnom stvaralaštvu predstavile su se Mrkšić Branka, Sabo Melanija, Hraško Anela, Kerepeš Oršolja i izabela, Šamu Aniko, Molnar Kristina.
Domske crtice i bisere dočarale su Rudan Dragana, Pralica Mirjana, Ćuk Jelena, Dapčević Željana, Gušić Dalibor, Petar Klać, Peškanov Stefan, Papić Kristina i Krulj Aleksandar.
Literarno stvaralaštvo predstavile su Radić Miroslava i Kovačević Milica, a Smiljanić Mirjana i Snežana Trkulja predstavile su stvalralaštvo Nevene igić, laureata festivala ljubavne poezije “ivan Pangarić” u Somboru, koja je bila opravdano odsutna.
Folklornu tačku izveli su:Radivoj Branislava, Nikolić Katarina, Marjanović Marina, Savin ivana, Stojaković Blaženka, Lazić Danijela, Martinov Zorica, Garača Danka, Urošev Goran, Usković Zorica, Janjić Aleksandar, Medić Miloš. Na veliko zadovoljstvo svih u izvođenju folklorne tačke učenicima se pridružio i koreograf Aleksandar Rakita koji je zajedno sa saradnicom Marijanom Toković i osmislio koreografiju.
U dramskom i poetsko-scenskom stvaralaštvu predstavile su se Zubčić Marina, Pavlov Teodora, Medić Anastasija, a u poslednjem trenutku bolesnu Popov Anastasiju zamenila je Stanimirov Teodora.
Tehnička podrška za realizaciju priredbe bili su učenici Radu Stefan i Bačvanski Petar, a bio je tu i saradnik za muzičku sekciju Popović Nemanja.
Bilo je to jedno divno veče za pamćenje.

Šrajer Nada

08.04.2014. Predavanje na temu zloupotrebe PAS, doping sredstava i nasilja

NE, HVALA!

Predavanje na temu zloupotrebe PAS, doping sredstava i nasilja.

Dana 08.aprila 2014. godine održano je predavanje na temu posledica zloupotrebe psiho-aktivnih supstanci i doping sredstava, kao i temu nasilja među mladima.

Predavanje su održali stručnjaci iz navedenih oblasti:

  • Babić Branislav, inspektor iz PU Kikinda koji se bavi poslovima suzbijanja narkomanije
  • Kecman Radovan, načelnik odelenja PU Kikinda koji je zadužen za maloletničku delinkvenciju
  • dr Ilić Mirjana, specijalista medicine rada
  • dr Zlatković Jovan, saradnik Republičkog zavoda za sport i medicinu sporta

Šrajer Nada, psiholog

26.03.2014. Vršnjačka edukacija

MLADI I ALKOHOLIZAM

Vršnjačka edukacija

Dana 26. marta 2014.godine održano je predavanje na temu alkoholizma među mladima koje je održala maturantkunja srednje škole “Uroš Predić” Miroslava Radić. Ona je u sklopu priče o ovoj temi prezentovala rezulate istraživanja koje je sprovela u sklopu predmeta sociologije.
Istraživanje je nastalo u okviru konkursa koje svake godine organizuje Srpsko sociološko društvo na temu “Mladi i potkulturni stilovi”.
Rad Miroslave Radić jedan je od tri najbolja rada na okružnom novou.

Šrajer Nada, psiholog

05.03.2014. Tribina - reproduktivno zdravlje

Предавање на тему репродуктивног здравља одржала је 5. 03.2014. год. др Јелена Жарков.
Пред присутним већим бројем ученика и запослених радника наше установе докторка је као примарно истакла потребу - савете о свакодневном одржавању личне хигијене тела-полних органа. Важност је придата овој теми јер је чињеница да су наши ученици у осетљивом узрасту као и то што бораве у колективном смештају. Овом приликом је докторка причала и о полно преносивим болестима - ппб.

  • познато је око 50 болести и стања које се преносе полним путем
  • узрочници ппб су бактерије,вируси,паразити и инсекти
  • бактеријске инфекције се могу излечити али не постоји имунитет - опет се могу јавити те је неопходно лечити оба партнера
  • вирусне ппб могу да се залече али инфекција и даље постоји у организму - доживотно!
  • од бактеријских инфекција на 1. месту су хламидије а од вирусних инфекција - кондиломи, полне брадавице и генитални херпес         
  • посебан ризик је - неизлечива полно преносива болест - СИДА

Докторка Јелена је истакла да да ппб посебно угрожавају младу адолесцентну популацију, мада нису поштеђени ни старији који се ризично понашају - разлози су многобројни: недовољно познавање ппб, начини његовог преношења и  могућности заштите, ступање у сексуалне односе у све ранијем узрасту као и ризично сексуално понашање.
Питања која су ученици овом приликом постављали су:

  • које године  али и други медицински разлози су оптимални за ступање у сексуалне односе
  • која је најбоља заштита о д нежељене трудноће и од ппб
  • пилула ,,јутро после,, и колико може често да се користи
  • препорука када се јавити гинекологу - ако нема никаквих симптома
  • када је потребно радити ултразвук и остале прегледе

Докторка Јелена већем броју деце предаје у нашој медицинској школи у Зрењанину, познају је и остали присутни ученици и запослени радници јер се радо одазива нашим позивима. Докторка је остала и после званичног дела, попричала са ученицима која су имала потребу за индивидуалним разговором а такође и са запосленим радницима.

10.02.2014. Javna nabavka - električna energija - poziv
10.02.2014. Javna nabavka - ishrana - poziv
Ono što nas zabrinjava u 2014. a čeka nas u 2015. godini.

Sopstveni prihodi – donešen je zakon koji treba da počne da važi od 01.01.2014. godine, kojim se ukidaju sopstvena sredstva indirektnim budžetskim korisnicima. Sudstvo i visoko obrazovne ustanove su izuzete, što znači da se i domovi učenika i škole sa domovima učenika mogu svrstati u ovu grupu.
Broj domova učenika i škola sa domovima u odnosu na ukupan broj ustanova srednjeg obrazovanja je veoma mali, ali sredstva koja oni ostvaruju tržišnim poslovanjem, pružanjem usluga ishrane i smeštaja uglavnom, organizovanim sportskim grupama, nisu zanemarljiva. Ta sredstva se ulažu u poboljšanje uslova života i rada same ustanove, u zarade stalno zaposlenih i u zarade radnika na privremenim i povremenim poslovima. Na taj način ove ustanove dodatno zapošljavaju nezaposlena lica i direktno utiču na porast stepena zaposlenosti u zemlji.
Što se tiče dinamike trošenja sopstvenih sredstava, ostvarenih na tržištu, ona su definisana finansijskim planom, planom nabavki i planom javnih nabavki, tako da ista pravila važe kao i za budžetska sredstva. Sopstvena sredstva omogućavaju ustanovama da ih ulažu u neophodne popravke i razna unapređenja (počev od nabavke adekvatnije i savremenije opreme do implementacije neophodnih standarda).
Obavljanje dodatnih delatnosti na tržištu doprinosi punjenju budžeta putem uplata poreza i doprinosa na zarade i uplate obračunatog PDVa. Ukoliko bi se zadržala odredba o ukidanju sopstvenih sredstava sigurno da bi ona prouzrokovala prestanak bavljenja dodatnim delatnostima kod domova, a samim tim i gubitak značajnih finansijskih sredstava u trezoru, dok bi kod domova, vremenom propadanje objekata i inventara bilo očigledno i neminovno.


Povodom izmene Zakona o izmenama i dopunama Zakona o budžetskom sistemu

 

Posle višemesečnih napora domova učenika, studentskih domova i srednjih škola sa domovima da ukažu na neophodnost izmene Zakona o izmenama i dopunama Zakona o budžetskom sistemu (koji je stupio na snagu 29.09.2012.), odnosno one odredbe tog zakona  koja je predviđala ukidanje sopstvenih prihoda ustanovama obrazovanja od 1. januara  2014. godine,  Narodna skupština Republike Srbije usvojila je izmenu sporne odredbe pa  je njena primena odložena za 2015. godinu.
Ustanove obrazovanja sa učeničkim i studentskim standardom  već mesecima upozoravaju da bi ukidanje mogućnosti raspolaganja sopstvenim prihodima izazvalo katastrofalne posledice po funkcionisanje navedenih ustanova..
Zakon o izmenama i dopunama Zakona o budžetskom sistemu koji su poslanici Narodne skupštine Republike Srbije usvojili 16. jula 2013. godine u članu 16. donosi promenu koja je delimično na tragu zahteva ustanova obrazovanja i ustanova učeničkog i studetskog standarda. Novim zakonskim rešenjem, ukidanje sopstvenih prihoda ustanovama obrazovanja se odlaže  za 2015. godinu (umesto 2014. kako je ranije bilo predviđeno).
Ustanove obrazovanja i ustanove učeničkog i studentskog standarda nastaviće da ukazuju na činjenicu da je ukidanje sopstvenih prihoda  suštinski loš predlog koji bi svoje katastrofalne posledice  pokazao kada god stupi na snagu. Ipak, postoji nada da je odlaganje ovog rešenja  korak ka konačnom cilju – zakonskom rešenju koje bi omogućilo da prihodi koje svojom delatnošću ostvare ustanove obrazovanja zadrže karakter sopstvenih prihoda i koriste ga za namene utvrđene finansijskim planom. 

07.02.2014. Email vaspitac@zrint.edu.rs ponovo radi.

Ponovo je u upotrebi email vaspitačke službe vaspitac@zrint.edu.rs

31.01.2014. Nevreme u Banatu

Evakuisani  đaci iz  zavejanog autobusa za Sakule su dobro.

Četrdeset učenika i nekoliko odraslih putnika zavejanih  od sinoć na putu Zrenjanin – Beograd  pored  naseljenog mesta Stajićevo zbrinuti su noćas oko 2:30 u Domu učenika ”Angelina Kojić - Gina” u Zrenjaninu. Direktor doma, Goran Petković došao je već u 2:45 da pruži pomoć i podršku evakuisanim učenicima i drugim putnicima. Organizovao je pripremu toplih napitaka i hranu. Đaci se dobro osećaju u toploj atmosferi doma. Ipak, nestrpljivo očekuju povratak svojim kućama.

30.01.2014. Cena internata za februar
5.658,00 din
30.01.2014. Novi pano na zidu doma - Ljubav
29.11.2013. Novi pano na zidu doma - Tolerancija